Park Residences Cadde satışta

Park Residences Cadde'de satışlar başladı. Üstelik yıl sonuna kadar dolarda sabit 2.75 TL fırsatıyla.

Park Residences Cadde projesi Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat tarafından hayata geçen proje İstanbul'un en nadide yerlerinden Bağdat Caddesi'nde yükseliyor. Göztepe Parkı ile Özgürlük Parkı'nın tam ortasında bulunan proje adını da bu parklardan alıyor. İçerisinde tam 20 bin metrekarelik peyzaj alanı barındıran Park Residences Cadde, Anadolu Yakası'nın en büyük parklarının ortasında oluşuyla da yeşile doyan bir proje oluyor. 
Şu an için lansman öncesi satışa başlansa da projede aktif satışlar Ekim ayı itibariyle başlayacak. Satışa çıkan 341 adet konut bulunuyor. Bu konutlar 1+1 ile 4+1 arasında değişse de dileyenler için bir kat komple birleştirilerek 690 metrekarelik bir daire elde edilebiliyor.
Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Derbazlar "Bizim için en önemli hedef hızlı satış yapmak, hızlı satış yapmak da cazip fiyatlardan geçiyor. Projemiz emsallerine ve lokasyonuna göre çok cazip fiyatlarla alıcısıyla buluşuyor" dedi. Ortalama metrekare fiyatları 4 bin 500 ile 8 bin 500 TL olan projede yıl sonuna kadar dolar 2.75 liraya sabitlendi. 
Proje içinde fitness, pilates, yoga stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, spa, sauna, hamam ve residence hizmetleri yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Birleşik Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Park Residences Cadde