Peşinatsız, faizsiz, kredisiz ev sahibi olmak

Fuzulev ev sahibi olmak isteyen fakat ödeme güçlüğü çeken, bankadan kredi çekmek istemeyenler için bulunmaz bir fırsat.

Fuzulev'in konut edindirme sistemini anlamak hiç de zor değil. Geçmişten bugüne kadar gelen altın günlerini biliyorsanız, Fuzulev'in ev sahibi yapma şeklini kolayca tanıyabilir, bu yardımlaşma ve dayanışma sistemine dahil olabilirsiniz. Ev almak için bir araya gelerek gruplar oluşturan kişiler, birbirlerine destek olarak faizsiz, kredisiz ve peşinatsız ev sahibi oluyorlar. Bu sistemle şimdiye kadar on binlerce orta ve dar gelirli aile ev sahibi oldu bile.
Fuzulev Genel Müdürü Eyüp Akbal sistemi şu şekilde anlatıyor; "Örneğin bir kişi ev sahibi olmak için geliyor, gelir düzeyine göre bir grup seçiyor kendisine ve seçtiği gruptaki kişi sayısı vade süresini gösteriyor. Seçtiği evi gösteriyor, 100 bin TL'lik bir ev istiyorum ve bunu da 120 ayda ödemek istiyorum diyor. 120 ay vadelik bir gruba dahil oluyor ve 100 bin TL'sini 120 aya bölüyoruz. Hiç bir artış yapmadan ödemelerine başlıyor. En geç 60. ayında evini teslim alıyor. Bu sistemde şimdiye kadar on binlerce kişi tarafımızdan ev ve araba sahibi oldu."

Fuzulev sisteminde alıcı evini istediği şehirden seçebiliyor ve istediği gibi bir ev seçme özgürlüğüne sahip oluyor. Fuzulev sistemini daha detaylı öğrenip başvuru yapmak isteyenler Türkiye'nin pek çok noktasında olan Fuzulev şube ve bayilerini, çağrı merkezlerini ve genel merkezi ziyaret edebilirler.

Firma Bilgisi: Fuzulev