Piyalepaşa İstanbul’da örnek daireler hazır!

Piyalepaşa İstanbul projesinde adet 1+1 ve 3+1 olmak üzere 2 tane örnek daire hazır. Piyalepaşa İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenler örnek daireleri satış ofisinde görebilirler.

İstanbul’un en kadim semtlerinden Piyalepaşa’da hayata geçen ve Türkiye’de özel sektör tarafından yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul örnek daireleri ziyaretçileri bekliyor. Rezidans bloğuna ait 1+1 tipindeki daire ile konut bloğuna ait 3+1 tipindeki daire Piyalepaşa İstanbul projesinin satış ofisinde hazırlandı. Örnek dairelerin özelliklerini Piyalepaşa İstanbul Genel Müdürü Kaan Yücel anlattı. Yücel, ilk olarak rezidans bloğunda yer alan brüt 80 metrekare net 50 metrekare büyüklüğünde olan 1+1 daireyi tanıttı. “Rezidans bloğumuzda 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerimiz bulunuyor. Ayrıca konut bloğundan farklı olarak girişte concierge hizmeti ve çeşitli otel hizmetleri olacak. Şu anda içinde bulunduğumuz daire en çok beğendiğimiz 1+1 tipindeki dairelerimizden biri. Küçük dairelerde mutfaklar açık sistem olduğu için hem görsel olarak hem de işlevsel olarak önemli bir yer kaplıyor. Biz de buna özen gösterdik. Güzel ve kullanışlı bir mutfak dizayn ettik. Geniş bir yatak odası ve geniş banyosuyla kullanışlı bir 1+1 daire yaptığımızı düşünüyorum” diyen Yücel, dairelerin en büyük özelliklerinden birinin de tavan yüksekliği olduğuna dikkat çekti. Dairelerde  tavan yükseklikleri 2.95 – 3.10 metre arasında bulunuyor. Piyalepaşa İstanbul’da tüm dairelerde balkon bulunuyor.

Çocuklu ailelerin tercihi konut bloğu
Piyalepaşa İstanbul projesi için hazırlanan örnek dairelerden bir diğeri konut bloğunda yer alan 3+1 daire tipinde. Bu daire tipinin daha çok çocuklu ailelere hitap ettiğini belirten ve Yücel, tasarımın da bu şekilde düşünülerek yapıldığını belirtti. Yücel, “ Bu daire tipinde salon ile yatak odalarının olduğu kısımlar özellikle birbirinden ayrıldı. Sebebi ise ebeveynler salonda oturuken çocukların odalarında rahatça uyumaları veya ders çalışabilmeleri” dedi. Dairenin en önemli özelliklerinden birinin iki adet otopark temin etmesi olduğunu belirten Yücel, otoparktan doğruca dairelere ulaşılabildiğini de söyledi. 176 metrekare brüt ve 117 metrekare net büyüklüğe sahip bu örnek dairede 12 metrekare büyüklüğünde balkon bulunuyor. Bunun yanı sıra Polat Holding bünyesinde bulunan Ege Seramik, sadece Piyalepaşa İstanbul projesi için özel olarak ürünler üretti ve projede yalnızca bunlar kullanılıyor. Hazırlanan örnek daireninmüşterilere evi nasıl kullanacaklarını son derece rahat bir şekilde anlattığını söyleyen Yücel, projede güzel, rahat, konforlu bir yaşam sunulduğunu söyledi. 

Firma Bilgisi: piyalepaşa istanbul