Piyasalarda bahar havası

Emlak Fuarı’nda yerini alan Fuzul Yapı, Vadiyaka Başakşehir projesi ile dikkat çekti.

Üçüncüsü düzenlenen Emlak Fuarı, gayrimenkul sektörünün en önemli oyuncularını ağırlıyor. Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, seçim sonuçlarını değerlendirerek fuardan beklentilerini anlattı. 1 Kasım seçim sonuçlarından çıkan tek parti iktidarının piyasalarda bahar havası yarattığını söyleyen Akbal, “Borsanın ve doların tepkisi inşaat sektörünün ne kadar yatırıma değer bir sektör olduğunu gösterdi” diye konuştu.

Fuara özel kampanya
Uzun yıllardır Başakşehir bölgesinde proje geliştiren Fuzul Yapı, en son projesi Vadiyaka Başakşehir’i ve Olimpa Park Evleri projesini fuarda tanıttı. Vadiyaka Başakşehir, mega projelerin buluşma noktasında yer alıyor. Şehir Hastanesi’ne, Botanik Park’a, metro istasyonuna ve Olimpa Park AVM’ye yakın mesafede bulunan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.
Olimpa Park projesinin birinci etabını oluşturan Olimpa Park Evleri projesi de 228 daireden oluşuyor. Bu proje de hem sosyal donatıları hem Olimpa AVM’ye yakınlığıyla tercih sebebi oluyor. Fuzul Yapı Emlak Fuarı’na özel olarak bu iki proje için kampanya yaptı. Fuar kapsamında bu projelerden daire sahibi olanlara dekorasyon ve mobilya hediye edilecek.

Firma Bilgisi: Fuzul Yapı
Proje Bilgisi: Vadiyaka Başakşehir