Referans Bahçeşehir 3 bin 700 liradan satışta

Kiler GYO tarafından Kiptaş arazisinde hayata geçirilen Referans Bahçeşehir projesi bugün 3 bin 700 liradan satışa çıktı.

İstanbul’un en düzenli kentleşen bölgesi Bahçeşehir’de, Avrupa’nın ve Türkiye’nin en yüksek binası Sapphire’i inşa eden Kiler GYO’nun yeni projesi hayata geçiyor. Referans markasıyla İstanbul’da projeler inşa eden Kiler GYO, Referans Bahçeşehir adıyla yeni projesini satışa sundu. Referans Bahçehir Kiptaş’ın ihale ettiği 26 bin metrekarelik arazi üzerine kuruluyor. Geniş peyzaj alanları ve sosyal alanlardan oluşan projede 465 konut yer alırken 34 adet de cadde mağazası bulunuyor. Lansman öncesinde projenin yaklaşık yüzde 20’lik kısmına ön talep alan proje, ulaşılabilir fiyatlardan alıcıya sunuluyor. Referans Bahçeşehir fiyatları metrekare başına 3 bin 700 liradan satışa sunuluyor.

Yatırımların merkezinde
Referans Bahçeşehir, pek çok kamusal yatırımın ortasında yer alıyor. Hem eğitim ve sağlık kurumları, hem de ulaşım ve sosyal alan yatırımlarının merkezinde yer alan proje, tüm ihtiyaçları giderecek bir merkezde hayata geçiyor. 1+1’den 4,5+1’e kadar değişik tiplerdeki daireleriyle farklı ihtiyaçlara cevap veren Referans Bahçeşehir projesinde teraslı ve bahçeli daire seçenekleri de bulunuyor. Gayrimenkul yatırımcılarının da gözdesi olan Bahçeşehir’deki bu proje düşük fiyatlarla satışa sunulduğu için kazançlı bir yatırım aracı da olacak. Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanan Referans Bahçeşehir projesinde bulunan cadde mağazalarında kiralama yöntemine gidilmeyerek,  ilerleyen günlerde ihale yöntemiyle satışa çıkarılacak. Projede bulunan 34 cadde mağazası bölgenin ihtiyaçlarını da karşılayacak şekilde hayata geçirilecek.

Kiler GYO’dan yeni projeler
Kiler GYO, 2016 yılı içinde İstanbul’a yeni konut projeleri inşa etmeye devam edecek.  Referans markasıyla Kartal’a bir proje daha yapacak olan Kiler GYO, Beylikdüzü’nde yıl sonuna kadar satışa sunacakları 2 bin konutluk projeyi de hazırlıyor.

Firma Bilgisi: Kiptaş
Proje Bilgisi: Referans Bahçeşehir