Referans Bahçeşehir, Kiptaş arazisinde hayata geçiyor

Kiptaş A.Ş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Kiptaş tarafından ihale edilen arazide hasılat paylaşımlı olarak hayata geçen Referans Bahçeşehir projesini tüm konut alıcılarına tavsiye ettiğini söyledi.

Kiler GYO tarafından hayata geçirilen Referans Bahçeşehir Kiptaş’ın arazisinde konumlanıyor. Kiptaş tarafından ihale edilen arazide gerçekleştirilen bu proje için hasılat paylaşımı modeli uygulanıyor. Bahçeşehir’in en merkezi lokasyonunda hayata geçen proje sosyal alanlar ile eğitim ve sağlık yatırımlarının ortasında bulunuyor. Ulaşım yatırımlarının da yoğunlaştığı bölge, gerek konut ihtiyacı olanlar, gerekse konut yatırımcıları için en tercih edilen bölge haline geliyor. Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım projeyle ilgili olarak; “Kiptaş olarak Bahçeşehir’de 4 bin konutluk Vaditepe projesini yapmıştık. Teslimleri 1 ay önce başladı. Okulu, camisi, yeşil alanları, sosyal alanları ve spor alanlarıyla hayata geçirdiğimiz projede Mayıs – Haziran aylarında inşalar yaşamaya başlayacaklar. Referans Bahçeşehir’in arazisi de 1 sene önce aldığımız bir araziydi. Proje bölgedeki diğer projelere göre daha düşük bir fiyatla satışa sunuluyor. Bahçeşehir’in merkezinde güzel bir lokasyonda bulunuyor. Mimar arkadaşlarımız projeyi ihtiyaçlara yönelik olarak 1+1’den 4+1’e ve az miktarda 5+1’e kadar düzenlediler. Proje Bahçeşehir’in merkezine yürüme mesafesinde yer alıyor” dedi.

Bahçeşehir'in ulaşımı çok rahatlayacak
Bahçeşehir’in Turgut Özal’ın girişimleriyle, Emlak Konut tarafından planlanmaya başlanan bir yer olduğunu söyleyen Yıldırım, şu anda da çok planlı halde gelişimini sürdüren, kaçak yapılaşmanın olmadığı bu bölgede Kiptaş olarak bulunmak istediklerini belirtti. Referans Bahçeşehir projesini konut almak isteyen herkese tavsiye ettiğini söyleyen Yıldırım, “Kiptaş’tan konut alan herkes kazanır” dedi.
Bahçeşehir’in ulaşım akslarını da değerlendiren Yıldırım, “Bahçeşehir’e kadar uzanan metro hattı 3 yıl içerisinde gelecek. Marmaray uzantısı ve Kanal İstanbul gelecek. Bu yıl içinde Bahçeşehir - Başakşehir metro hattı ihalesi yapılacak. 2-3 yıl içinde tamamlanır. Ulaşım aksları 3. Köprü bağlantı yolları bu bölgeden geçiyor. Bu projelerin bitimiyle Bahçeşehir’in trafiğinde ciddi bir rahatlama olacak” diye konuştu.

Firma Bilgisi: Kiptaş
Proje Bilgisi: Referans Bahçeşehir