Referans Bahçeşehir lanse edildi

Kiler GYO’nun Kiptaş güvencesi ile hayata geçirdiği Refderans Bahçeşehir projesi lansman toplantısıyla beraber satışa çıktı.

İstanbul’un en planlı gelişen bölgesi Bahçeşehir’de hayata geçen Referans Bahçeşehir, Kiler GYO tarafından Kiptaş arazisi üzerinde hayata geçiriliyor. Projenin lansmanı yine Kiler Holding'e ait Avrupa'nın ve Türkiye'nin en yüksek binası Sapphire'de gerçekleşti. 26 bin metrekarelik arsa üzerinde inşaatına başlanılan projeden 300 milyon liralık hasılat beklediklerini söyleyen Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, “ Projemizi Kiler GYO vizyonu ve Kiptaş güvencesiyle inşa ediyoruz. İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesinde son derece değerli bir projeye imzamızı atıyoruz. Referans Bahçeşehir, Bahçeşehir’e değer katacak donatılara sahip eşsiz bir proje olacak” dedi. 465 konut ve 34 cadde mağazasından oluşan proje, bugün satış ve reklamlarına başladı.

Metrekaresi 3 bin 700 lira
Referans Bahçeşehir projesi lansman döneminde özel olarak metrekaresi 3 bin 700 liradan satışa çıktı. Kiler, “Kısa bir süre için fiyatlarımızı bölgeye ve benzer projelere göre ekonomik rakamlarda tutacağız. Müşterilerimize kaliteli bir yaşam sunarken, karlı bir yatırıma imza atmalarını sağlamak amacıyla da dairelerimizi metrekaresi 3 bin 700 liradan satışa çıkarıyoruz” dedi.  Lansman toplantısına katılan Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, “Bu tarz gelir getirici 465 konutluk bir proje bizim Bahçeşehir’deki dördüncü etabımız oluyor. 5. Etabı Mayıs ayında duyurabiliriz” dedi. Yıldırım, Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler’den 18 ayda bitirilmesi gereken projeyi daha kısa sürede bitirilmesini istedi.

Firma Bilgisi: Kiptaş
Proje Bilgisi: Referans Bahçeşehir