Rotamavi projesi 239 bin liradan başlayan fiyatlarla

APG İnşaat Yatırım’ın Kartal’da hayata geçirdiği Rotamavi projesi lansman dönemine özel 239 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Gayrimenkul, proje geliştirme ve inşaat, proje müşavirliği, makine ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Kalsın Ailesi markalı konut sektörüne de giriş yaparak, ilk projesi Rotamavi’yi lanse etti. Kartal’ın en önemli lokasyonunda hayata geçen proje 120 milyon liralık yatırım değerine sahip.  Rotamavi Kartal projesiE5 Karayolu ile Tem Samandıra Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. Kartal metro durağına yürüme mesafesinde olan Rotamavi, sahile de oldukça yakın mesafede bulunuyor. Rotamavi fiyatları ise 239 bin liradan başlıyor. Metrekaresi 3 bin 900 lira ile 4 bin lira arasında değişen projedeki fiyatlar lansmana özel olarak bu aralıkta sunuluyor.

2017 Eylül’de teslim edilecek
APG İnşaat İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kalsın, Rotamavi projesinin detaylarını aktararak, yüksek standartlarda, estetik ve konforlu yaşam alanları sunduklarını söyledi. Her dairenin deniz ve adalar manzaralı olduğunu söyleyen Kalsın, “2017 yılının Eylül ayında teslim etmeyi taahhüt ettiğimi z projemizde sunduğumuz lansman fiyatları kademeli olarak yükselecek. Bir yılın sonunda lansman fiyatlarından satın alan müşterilerimiz yüzde 30 prim sağlamış olacaklar” dedi. Toplam 193 üniteden oluşan projede 188 konut ve 5 homeofis ünitesi yer alıyor. Konut tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak belirlenirken, yüksek tavanlı loft dairelerde projede mevcut.

Tarihi kampanyaya dahil
Rotamavi projesi cazip ödeme avantajları da sunarken, 36 ay vade ile faizsiz taksitlendirme imkanı da sunuyor. Emlak Konut’un başlattığı tarihi kampayaya da dahil olan Rotamavi projesi 120 aya kadar 0,70 faiz oranlarıyla kredilendirme de sağlıyor. 

Firma Bilgisi: APG İnşaat
Proje Bilgisi: Rotamavi