Çengelköy Life yüzde 50 prim getirecek

Çengelköy Life teraslı çatı dubleksleri, bahçe katları, sosyal alanları, iç bahçesi ve konumuyla seçkin bir proje olarak yükseliyor. Proje prim oranlarıyla hem yatırımcısına hem de yaşayanlara çok kazandıracak.

İstanbul’un en güzide semtlerinden Çengelköy’de Genç Yapı tarafından Çengelköy Life projesi hayata geçiriliyor. Çengelköy Life 12 bin metrekare arazi üzerinde yükselen butik bir proje. Toplam 8 bloktan meydana geliyor ve 120 adet daire bulunuyor. Ön cephede yer alan 5 katlı 2 blokta rezidans tipi daireler ve ticari üniteler yer alırken, diğer 6 blokta ise Osmanlı ve Selçuklu mimarisinden izler görülebiliyor. Genç Yapı Genel Müdürü Sedat Yılmaz projenin en önemli özelliğinin iç bahçesinin olması ve 120 dairenin de iç bahçeyi görmesi olarak nitelendiriyor. Çengelköy Life 1+1’den 6+1’e kadar 34 farklı daire tipiyle zengin bir çeşitlilik sunuyor. Projede teraslı çatı dubleksleri ve bahçe katları da yer alıyor. Sosyal alanları da oldukça zengin olan projede, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, spor salonu, buhar ve sauna odaları, kafe, basketbol sahası ve açık-kapalı yüzme havuzu bulunuyor.

Çengelköy Life yüzde 25 prim yaptı
Başlangıcından bu yana yüzde 20-25 civarında prim yapan Çengelköy Life’ın proje bitimine kadar yüzde 50 oranında primyapması tahmin ediliyor. Bu prim oranında proje etrafına yeni yapılacak rekreasyon alanları ve yol çalışmaları etki ediyor. Çengelköy Life fiyatları metrekaresi 8 bin liradan başlıyor.  Çengelköy Life konumuyla da fark yaratıyor. Bosna Bulvarı üzerinde yer alan proje, Çengelköy sahiline 1 kilometre, Bağdat Caddesi’ne 10 kilometre, Kadıköy’e 9 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 4 kilometre, FSM Köprüsü’ne  9 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 32 kilometre ve Atatürk Havalimanı’na ise 27,5 kilometre mesafede yer alıyor. Projenin 2016 sonbaharında tamamlanması planlanıyor.

Firma Bilgisi: Genç Yapı Grubu
Proje Bilgisi: Çengelköy Life