Sinpaş Ankara’ya Ege’yi getiriyor

Sinpaş GYO, Ege Vadisi projesiyle Ankara’ya Ege’yi getiriyor. Mimarisi, çarşısı ve peyzajıyla, sakinlerine Ege’de yaşama hissini sunan proje yatırım değeri olarak da dikkat çekiyor.

Sinpaş GYO İstanbul’da inşa ettiği Ege konseptli iki projesinden sonra şimdi de Ankara’da Ege konseptine hâkim bir proje yapıyor. Oran Çankaya’da hayata geçen projede Ege’nin eşsiz güzellikleri Ankara’ya taşınıyor. Ege Vadisi Ankaralı sakinlerine, gerek mimarisi, peyzaj düzenlemesi gerekse çarşılarıyla Ege’de yaşama hissi veriyor. Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, “Ankara’da Sinpaş’ı tercih eden herkese dört mevsim Ege’yi sunuyoruz. Ege’de tatil yapan ve deniz tutkunu olan Ankaralı konut alıcıları için çok eşsiz bir konsept proje hayata geçiriyoruz” dedi. Projede kamuya açık olarak da planlanan Alaçatı Çarşısı adı verilen ticari üniteler yine Ege’den bir parça ve yatırım amaçlı gayrimenkul olarak sunuluyor. Trafiğe tamamen kapalı proje içinde çocuklar için çok güvenli bir ortam sunuluyor.


Ege Vadisi kazandıracak
İstanbul’daki Ege temalı Sinpaş projeleri Ege Yakası ve Ege Boyu, yatırımcılarına yüzde 70 oranında kazanç sağladı. 600 milyon liralık yatırımla hayata geçen Ege Vadisi projesinde de aynı performansı beklediklerini söyleyen Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, “Şu anda lansman aşamasında bizden konut alan müşterilerimize 4 bin 800 ile 6 bin lira arasında değişen bir metrekare fiyatı sunuyoruz. Bu fiyatları müşterilerimize uzun vadeli ödeme seçenekleriyle sunuyoruz” dedi.

Ege kumları Ankara’da olacak
Toplam 887 konuttan oluşan Ege Vadisi projesinde arazi alanı 26 bin 900 metrekare büyüklüğünde. Burada inşa edilecek sosyal donatılar da geniş alan kaplıyor. Bunlardan en önemlisi olimpik havuz ölçülerini de aşan kumsalı olan havuz olacak. 60 metre uzunluğundaki kumsallı havuza Ege’den kum getiriliyor. Havuzun 365 gün kullanılabilmesi için açılı kapanır tavan inşa ediliyor.

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Ege Vadisi