Sinpaş Aydos Country projesi!

Sinpaş Aydos Country projesini Sinpaş GYO Satış ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Özkan Öztürk anlattı

Sinpaş Aydos Country projesi Sancaktepe'de konumlandırılıyor. 50 dönümlük arazi üzerinde her biri geniş balkonlara sahip 914 dairenin bulunduğu Aydos Country Evleri, 1+1'den 4+1'e kadar konut tiplerinden meydana geliyor. Daire büyüklüklerinin 71 metrekareden başladığı Aydos Country projesinin detaylarını Sinpaş GYO Satış ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Özkan Öztürk www.emlakwebtv.com ekibine özel olarak anlattı.

Özel bir konsept ile tasarlanan Sinpaş Aydos Country projesinde doğal taşlar ve ahşap görünümlü dış cephe kaplamaları kullanılıyor. Konut sahiplerine zengin sosyal donatı imkanı sunan Aydos Country projesinde çocuk parkları, hobi bahçesi, spor alanları ve yürüyüş yolları gibi birçok hizmet bulunuyor.

Sinpaş'ın 40'ncı yılına özel ödeme planı bulunan Aydos Country fiyatları 238 bin TL ile 880 bin TL arasında değişiyor. Aydos Country ödeme planı ile ilgili olarak Sinpaş GYO Satış ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Özkan Öztürk açıklamalarda bulundu.

İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Sinpaş Aydos Country Sancaktepe'de yer alıyor. Aydos orman manzarasına sahip olan projeye ulaşmak ise çok kolay.

Özel konsepte sahip olan Aydos Country satış ofisinin kulüp evi olacağını açıklayan Sinpaş GYO Satış ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Özkan Öztürk, Aydos Country satış ofisinin nasıl kullanılacağı hakkında birtakım bilgiler verdi.

"Sinpaş Aydos Country projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Sinpaş Aydos Country projesi!

Sinpaş Aydos Country projesi!

Sinpaş Aydos Country projesi!

Sinpaş Aydos Country projesi!

Proje Bilgisi: Aydos Country