Sinpaş GYO yeni projeleri için hazır

2016'ya 1 milyar TL'lik ciro hedefiyle giren Sinpaş GYO, İstanbul ve Ankara'da hayata geçirilecek olan yeni projelerini yakın süreçte kamuoyu ile paylaşacak.

Sinpaş GYO, 2016 yılına büyük hedeflerle girdi. Halka arzından bu yana 10 binden fazla aileyi konut ile buluşturan firma, 2016 yılında da İstanbul ve Ankara'da önemli konut projeleri inşa etmeyi planlıyor. Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer 2016 ciro hedeflerinin 1 milyar TL olduğunu açıkladı. 

Sinpaş GYO'dan İstanbul ve Ankara'ya yeni projeler
2015 yılı gayrimenkul sektörü ve şirketin performansı ile içinde bulunduğumuz yıla ilişkin hedeflerini kamuoyu ile paylaşan Gacemer, Sinpaş GYO'nun İstanbul ve Ankara'da 3 yeni proje inşa edeceğini söyledi. Gcemer, bu projelerden ilki olan Queen Central Park Bomonti'nin ön satış işlemlerine başladıklarını belirterek:

"Bu projemiz kültür ve sanat alanlarının merkezinde yer almasıyla dikkat çekiyor. Proje aynı zamanda Türkiye'nin ilk Highlafe temalı konut projesi olma özelliği taşıyor. Kendine ait 10 bin metrekarelik bir şehir parkı içeren proje, ailelere yönelik olarakgeniş balkon ve ferah daireler içerecek şekilde hazırlanıyor..." dedi. 

İstanbul'a Queen Central Park, Ankara'ya Ege Vadisi
Saba Gacemer, firmanın Ankara'da inşa edeceği Ege Vadisi'nin lansmanına ise 2016 yılı içinde çıkacaklarını belirtti. Projenin Ege'nin güzelliklerinden hareketle oluşturulan bir proje niteliği taşıdığı bilgisini de veren Gacemer:

"Ankara'da hayata geçireceğimiz projemiz, ön talep döneminde büyük bir ilgi gördü. Bu projenin dışında Ankara'da yeni bir proje daha hayata geçireceğiz..." dedi. 

Türkiye gayrimenkul sektörü yere sağlam basıyor
Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Türkiye gayrimenkul sektörünün 2015 yılı performansına ilişkin değerlendirmesinde de yaşanan yüzde 20'lik büyümeni, Türkiye'ye duyulan güvenin ispatı olduğunu belirterek:

"Türkiye 2016 yılında da yüzde 5-6 aralığında büyüme gerçekleştirecektir..." dedi. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Sinpaş GYO Queen Central Park