Spine Tower'da yerleşmeler yoğunlaştı

Eyigüngör, Ortaş, Sayılı ve Uzal ailelerinin sahibi olduğu İstanbul’un 2. yüksek binası olan Spine Tower’da hem konutta hem de ofislerde yerleşmeler hızla devam ediyor

Eyigüngör, Ortaş, Sayılı ve Uzal ailelerinin yatırımı olan ve SpineTower Yönetim A.Ş'ince yönetilen bu özel binada ofis ve konutların yanında bir de alışveriş katı bulunuyor. 20 bin 170 metrekaresi rezidans alanına ayrılan SpineTower'da 52 bin 540 metrekare ofis alanı mevcut. Spine Tower'da kapalı alan toplam 140 bin metrekare.

SpineTower projesinde 191 metrede açılabilir camlar bulunuyor. Özel tasarımla bu binaya özel olarak geliştirilen camlar bu yükseklikteki benzer binalarda bulunmamaktadır, sadece Spine Tower 'da camlar açılabilmektedir.

Gün içinde 3 bin kişinin çalışması öngörülen Spine Tower Maslak'da 500 kişi de rezidanslarda yaşayacak. Spine Tower 'da yaşayan ve çalışanların günlük ihtiyaçlarını karşılayacak her şey ,yiyecek-içecek katında ve hizmet katında bulunmaktadır.

SpineTower binasında 7 adet farklı büyüklüklerde toplantı odası mevcut. Bu toplantı odaları son teknolojiye sahip. Spine Tower Yönetim A.Ş. tarafından hizmete sunulan toplantı odaları ofis sahipleri tarafından rahatça kullanabiliyor. Bunların dışında vale, güvenlik, teknik hizmetler mevcut. Ayrıca binada tüm asansör trafiği otomasyon sistemi üzerinden kontrol ediliyor. Asansör güvenliği ve trafiği de düşünülmüş olup, toplam 24 adet dünyanın en gelişmiş asansörleri Spine Tower' da hizmet veriyor.

Yiyecek-içecek ve hizmet katında yer alan mağazaların açılışları sırasıyla peş peşe gerçekleşiyor. Birçok ünlü markanın yer aldığı alışveriş katında ünlü restoran, kafe, kuaför, kuru temizleme, steakhouse gibi mağazalar bulunuyor. Bu kattan hem ofis hem de konut sahiplerine hizmet veriliyor. Havuz, fitness center gibi, sosyal ve sportif ünitelerde mevcut.

2014 MIPIM Ödülleri'nde Türkiye'nin En İyi Projesi ödülünün sahibi de olan SpineTower binası 360 derece İstanbul manzarasına sahip. Ayrıca LEED Gold Sertifikası da bulunan SpineTower'da 12 bin metrekare yeşil alan içerisinde gezi parkuru da bulunuyor.

Spine Tower'da ayrıca aracınızı rahatça park edebileceğiniz 6 katlı otopark yer alıyor.

Proje Bilgisi: Spine Tower