Süleyman Çetinsaya gayrimenkul sektörünü değerlendirdi

Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya'nın da katıldığı 14. Gayrimenkul Zirvesi'nde Çetinsaya, sektörü değerlendirdi

Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul şirketlerinin üst düzey yöneticileri, sektör temsilcileri, kamu yetkilileri ve uzmanlar bir araya gelerek, gayrimenkul sektöründeki önemli gelişmeleri değerlendirdiği 14. Gayrimenkul Zirvesi'ne Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya katıldı. Süleyman Çetinsaya Emlakwebtv.com ekibine 2014 yılını değerlendirirken, 2015 yılı hedeflerinden de bahsetti.

Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya gayrimenkul sektörünün 2014 yılında nasıl olduğuna dair şu açıklamalarda bulundu:
2014 yılı inşaat sektörü açısından 2013 yılından yavaş gibi ama son 3 aydır satışlarımız iyi gidiyor. İnşaat sektörümüzün önü açık gibi geliyor.

14. Gayrimenkul Zirvesi'ne katılan Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya "2015 yılında gayrimenkul sektöründen neler bekliyorsunuz?" sorusuna da şu cevabı verdi:
2015'in daha iyi olacağı kanaatindeyim. Enflasyonu daha düşün seviyede, büyümenin ise daha yüksek seviyede olmasını istiyoruz. Beklentimiz gayrimenkul sektörünü için bu yönde.