Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu sektörü değerlendirdi

Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu katıldığı 14. Gayrimenkul Zirvesi'nde gayrimenkul sektörü ile ilgili sorularımızı cevapladı

14. Gayrimenkul Zirvesi dün Hilton Bomonti Hotel'de gerçekleştirildi. 14. Gayrimenkul Zirvesi bu yıl '1/100.000'den 1/1000'e Gayrimenkul Sektörü' temasıyla düzenlendi. Zirvenin açılışında konuşan GYODER Başkanı Aziz Torun, sektörün sermaye piyasası araçlarını kullanması gerektiğini vurguladı.

Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu'nun konuk olduğu 14. Gayrimenkul Zirvesi'nde Tahincioğlu 2014 yılındaki gayrimenkul sektörünü değerlendirirken, 2015 yılı beklentilerini de açıkladı.

Emlakwebtv.com ekibine özel olarak konuşan Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu "2014 yılı gayrimenkul açısından seçimin getirdiği belirsizlikle yavaş başlamış olsa bile, son açıklanan rakamlara baktığımızda son derece hareketli geçti. Özellikle sene sonunda Eylül-Ekim-Kasım aylarında ümit ediyoruz ki içinde bulunduğumuz Aralık ayında da ciddi bir hareketlilik gelişti bu sene" dedi.

2015 yılında gayrimenkul sektörü açısından öngörülerini de paylaşan Tahincioğlu sözlerine şöyle devam etti:
2015 yılı seçim yılı. Seçim yıllarında her zaman bir belirsizlik konusu. Belki 2014 yılının son çeyreği kadar olmasa da biraz temkinli geçeceğini düşünmekteyiz. Seçimlerden sonra 2014'ün 2'nci yarısında yaşadığımız canlılığı 2015 yılında da göreceğiz.

 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul