Taksim Petek Residence kamuoyuna tanıtıldı

DAP Yapı, arıların mühendislik becerilerinden hareketle oluşturulan mimari formu ile dikkat çeken Petek Residence projesinin tanıtımını bugün gerçekleştirdi.

DAP Yapı imzasıyla hayata geçirilecek olan Petek Residence projesi bugün kamuoyuna tanıtıldı. Reklam ve kampanyasız yüzde 58'lik satış oranına ulaşılan Petek Residence projesi, İstanbul'un merkezi olarak kabul edilen Taksim'de hayata geçirilecek.

Arıların mühendislik yeteneklerinden ilham alınan proje
Projeyle ilgili olarak basın mensuplarına değerlendirmede bulunan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, firmanın diğer projelerinde olduğu gibi mimarisi ve tasarımı ile dikkat çeken bir proje oluşturacaklarını vurguladı. Doğanın en mükemmel inşa örneklerini veren arılardan ilham alınan Taksim Petek Residence'de, lansmana özel 72 ay 0 faizli lansmana özel fiyat avantajları hazırladıklarını belirten Yılmaz, yatırımcıya İstanbul'un merkezinde ve hemen teslim 2.500 dolar aylık taksitle ev sahibi olma şansı sunduklarını söyledi. Yılmaz:

Taksim Petek Residence
112 Residans, 15 ofis ve 5 mağaza olmak üzere toplam 132 bağımsız bölümden meydana gelen Taksim Petek Residence, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerden meydana gelecek. 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Taksim Petek Residence