Tamer Özyurt: İnşaat sektöründeki ortak sorun vergilerle alakalı yükseklik

3. İnşaat ve Konut Konferansı'na katılan Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt Emlakwebtv.com ekibinin sorularına cevap verdi

3. İnşaat ve Konut Konferansı, 13 Ocak 2015 Salı günü, Emlakwebtv.com'un iletişim sponsorluğunda Marriott Hotel Asia'da düzenlendi. 3. İnşaat ve Konut Konferansı'na katılan Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt Emlakwebtv.com ekibinin sorularına cevap verdi.

Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt; "İnşaat sektöründeki ortak sorun vergilerle alakalı yükseklik. Önceden çok rahatsız etmiyordu fakat maliyetlerin artmasıyla beraber konut fiyatlarını etkilemeye başladı. Bunu nası süspanse edebilirizi arıyoruz" dedi.

Yeni projeleri hakkında bilgiler veren Özyurt "2014 yılında bu kadar ümitli değildik. Fakat 2014 yılının son çeyreğini çok iyi geçirdik. Bu dönemi görünce 2015 yılında 4 proje açmaya karar verdik. 2014 yılında 5 proje teslim ettik. Belki bir tane projede sürpriz olur. Bir projemizin Gaziantep'te olma ihtimali var. Büyükçekmece ile bölgeyi bırakmadan diğer komşu ilçelerde projeler hayata geçirmeye başlıyoruz" dedi.