The Mandarins Acıbadem Mayıs 2018’de teslim ediliyor

Mandarins Gayrimenkul’ün inşa ettiği The Mandarins Acıbadem kentsel dönüşüm projesinde 30 Mayıs 2018’de yaşam başlayacak.

Acıbadem, Fikirtepe ve Hasanpaşa’nın kesişim noktasında bulunan lokasyonuyla ve teknolojik altyapısıyla dikkatleri üzerine çeken The Mandarins Acıbadem projesinde  1+1’den 5+1’e kadar değişen daire çeşitleri bulunuyor. Çoğunlukla geniş dairelerin yer aldığı proje, daha çok ailelere hitap ediyor. Yatırımcıları ve genç profesyonelleri de düşünerek küçük metrekareli daireler de üreten Mandarins Gayrimenkul, projenin yüzde 40, yüzde 50 civarında prim yapmasını öngörüyor.  10 aydır satışta olan The Mandarins Acıbadem projesindeki dairelerin yüzde 55’inin satışı tamamlandı. İki etaptan oluşan projenin ikinci etabına 2017’de başlanacak ve The Mandarins Acıbadem teslimleri 30 Mayıs 2018’de gerçekleşecek. Proje hakkında bilgi veren Mandarins Gayrimenkul İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Özeçoğlu, projenin lokasyonunun ulaşım açısından çok önemli olduğunu belirtti. Metro ve metrobüse çok yakın konumda bulunan proje Avrasya Tüneli’nin de çıkış noktasına yakın mesafede yer alıyor.

Tapular hemen teslim
550 milyon liralık yatırımla hayata geçen projede 493 konut ve 6 bin 500 metrekarelik de ticari alan bulunuyor.  The Mandarins Acıbadem fiyatları 550 bin liradan başlıyor. Bölgedeki pek çok projenin aksine tapuları hemen teslime dilen dairelerin satışlarında kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

“Gelecek 10 yılda iddialıyız”
Mandarins Gayrimenkul İnşaat’ın ilk projesi olan The Mandarins Acıbadem projesi teknolojik altyapısıyla da dikkat çekiyor. Sense home adını alan akıllı ev otomasyon sistemi, ekstra ses yalıtımlı duvarlar, depo alanı, duvarlara entegre USB girişleri, merkezi süpürge sistemi ve otoparklarda elektrikli şarj üniteleri yer alıyor. Özeçoğlu, bu özelliklerin ne kadar iddialı olduklarını gösteren gelecek planlarının bir parçası olduğunu söyledi. 

Firma Bilgisi: mandarins gayrimenkul
Proje Bilgisi: The Mandarins Acıbadem