Toya Down Town, hem ev hem ofis sahibi yapıyor

Toya tarafından geliştirilen konsept proje Toya Down Town’dan daire sahibi olanlar, aynı zamanda ofis sahibi de olabilecek.

Toya Down Town projesinde ofis ve ev arasındaki mesafe kalkıyor. İstanbul’un en merkezi ve en değerli lokasyonu Mecidiyeköy’de hayata geçirilen Toya Down Town projesinden ev sahibi olanlar konutlara tahsis edilen özel ofislere de sahip oluyor.  Toya Down Town projesinde daire tipleri; stüdyo, 1+1 ve 2+1 olarak inşa edilecek. Dairelerin büyüklükleri ise stüdyolar için 60-90 metrekare, 1+1’ler için 100 metrekareye kadar çıkan ölçülerde ve 2+1’ler için ise 130 – 150 metrekare arasında değişiyor.  Binanın üst katları konut katlarıyken alt katları ofis katları olarak belirlendi. Ofislerin büyüklükleri ise 10 buçuk metrekare ile 23 metrekare arasında değişiyor. Toya Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ceyla Koray, daire sahiplerinin ofisleri istedikleri takdirde yatırıma dönüştürebileceklerini söyledi.

3 bin 970 dolardan başlayan fiyatlarla
Toya Down Town projesi toplam 35 konut ve 35 ofisten oluşuyor. İç  tasarımı ise Porsche Design tarafından yapılıyor. Haziran 2018’de teslim edilecek proje 30 milyon dolar yatırım bedeline sahip. Şehrin merkezinde ve değerini hiç kaybetmeyecek Toya Down Town fiyatları ise 3 bin 970 dolar ile 5 bin dolar arasında bulunuyor. Ortak kullanıma açık olarak toplantı odaları, fitness, buhar ve masaj odası, sinema ve eğlence odaları bulunuyor. Toya Down Town’da daire sakinleri için konsiyerj ve aistanlık hizmetleri de yer alıyor.  

Firma Bilgisi: toya gayrimenkul
Proje Bilgisi: Toya Downtown