Toya Next sürprizlerle dolu bir lansman ile satışa çıktı

Toya Gayrimenkul’ün Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği Toya Next projesi 1980’lerin efsane dizisi Kara Şimşek’in akıllı aracı Kitt ile lansmanını gerçekleştirdi.

Toya Gayrimenkul’ün yeni projesi Toya Next, Basın Ekspres Yolu’nda akıllı yaşam çözümleri ile hayata geçiyor. Projenin sürprizlerle dolu lansmanında 1980’lerin efsane dizisi Kara Şimşek’in akıllı aracı Kitt yerini alırken dizinin kahramanı David Hasselhoff’un da videolu mesajı yayınlandı. Renkli lansmanda projenin detaylarını Toya Gayrimenkul İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Aksöyek ve Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Selman Yurdakul aktardı.  Yüzde 1 kdv avantajının bulunduğu Toya Next projesinde 1+0’dan 4+1’e kadar değişen daire tipleri bulunuyor. 39 metrekare ile 248 metrekare arasında değişen daire büyüklükleri de her ihtiyaca hitap ediyor. Toya Next fiyatları ise metrekare bazında 4 bin 250 liradan başlıyor. BU durumda en düşük daire fiyatı 298 bin lira iken büyük dairelerde fiyatlar 2 milyon liraya kadar çıkıyor.

Art & Smart konsepti
Basın Ekspres’te inşa edilen proje, akıllı konut kavramını ön plana çıkararak, ‘Art & Smart’ konseptini getiriyor. Konsept her alanı işlevsel hale getirmeyi amaçlarken, akıllı teknolojileri de evin içine getiriyor. Toya Next Basın Ekspres’te akıllı ev otomasyon sistemlerinin yanı sıra daire içinde ve proje genelinde sunduğu güvenlik önlemleri, enerji tasarrufu ve aynı metrekarede daha fazla yaşam alanı oluşturan mimarisiyle  dikkatleri çekiyor.

Esnek ödeme koşulları
Metrekare 4 bin 250 liradan başlayan fiyatlar lansmana özel olarak ilk 50 daire için geçerli. 2019’un ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanan projede  2 farklı ödeme planı bulunuyor. Banka kredili ödeme planında yüzde 25 peşinat teslim zamanında ödenirken yüzde 75’i banka kredisi ile 120 ayda 0,70 faiz oranı; 60 ayda 0,42 faiz oranı ile kredilendiriliyor. Aylık taksitler 1.960 TL’den başlıyor.  Toya Finans Sistemi ile satış bedelinin yüzde 20’si peşin, yılda bir kez olmak kaydıyla yüzde 15’lik üç ara ödeme ve kalan yüzde 35’i 48 ay vade farksız eşit taksitler ile ödeme fırsatı sunuluyor. Ayrıca kişiye özel ödeme planları tasarlanabiliyor.

Firma Bilgisi: toya gayrimenkul
Proje Bilgisi: toya next