Türk yatırımcısı Kanada'ya açılıyor

Kanada’da gayrimenkul yatırım fırsatları için Global Locales Kanada’nın en yüksek binası The One projesini Türk yatırımcılara tanıttı.

Gayrimenkul projelerinde anahtar teslim çözümler ve vip erişim imkanları sunan Toronto merkezli Global Locales Türkiye’de yeni projeler tanıttı. Global Locales ortağı Sinan Kuran, Kanada’nın en yüksek ve Kuzey Amerika’nın 5. En yüksek binası olan The One projesini anlattı. Mimarlığını Foster&Partners’ın yaptığı The One projesi ilk kez İstanbul’da Türk yatırımcılara tanıtılmış oldu. Proje kolonsuz ve yalnızca çelikten oluşuyla dikkat çekiyor. Kanada The One projesi fiyatları metrekaresi 8 bin dolardan başlıyor. Antigua’da olan bir başka lüks proje de Callaloo Cay projesi. Bu projeden de konut sahibi olmak 400 bin dolardan başlarken vizesiz dolaşım ve vatandaşlık imkanları da sunuluyor.

Yüzde 65 mortgage imkanı
Kanada ve Amerika’da yatırım yapmak için başka bir ödeme yapmadan yalnızca yüzde 20 peşinat vererek gayrimenkul yatırımı yapabiliyor. Global Locales yatırımcılara yüzde 65 ‘e kadar mortgage verecek en güvenilir bankalarla anlaşmaları için yardımcı oluyor. 

Proje Bilgisi: the one