Türkiye proje cenneti

Beaulieu Uluslararası Grup Satış Müdürü Ümit Arısoy Türkiye'de ne yapmak istediklerini anlattı

Türkiye'deki inşaat sektörüne giren Beaulieu Uluslararası Grup, Maslak 1453 projesinde ürünlerini kullanacak. Ağaoğlu İnşaat Grubu ile anlaşan Beaulieu Uluslararası Grup Satış Müdürü Ümit Arısoy birtakım bilgileri Emlakwebtv.com ekibi ile paylaştı.

Belçika merkezli Beaulieu Uluslararası Grup Başkan Yardımcısı Patrick Lecluyse de bir açıklamada bulundu. Lecluyse "Bugün burada bulunmamızın en önemli nedeni Beaulieu olarak Türkiye pazarına olan büyük inancımızdır. Türkiye hızlı büyüyen ekonomiye sahip bir ülkedir. Geçtiğimiz son 10 yıldır, ekonomisi daha da güçlenmekte ve çok istikrarlı bir durum sergilemektedir" ifadelerini kullanan Lecluyse şöyle devam etti: "Türkiye ekonomik bakımından fırsatlar sunan bir ülkedir ve bizler de Türkiye'deki inşaat ve konut sektörünün ne kadar büyük bir hızla yol kat ettiğini görmekteyiz. Türkiye'nin birçok kentinde her gün yeni inşaat ve restorasyon projeleri başlamaktadır. Her gün yeni alışveriş merkezleri, sinemalar, oteller, hastaneler ve üniversiteler açılıyor. Tüm bu kurumların da kaliteli zemin kaplamalarına ihtiyacı var ve Beaulieu Yer Döşeme Çözümleri de işte bu alanda uzmanlaşmıştır" dedi.

Beaulieu Uluslararası Grup Satış Müdürü Ümit Arısoy ise firmanın Türkiye piyasasına nasıl girdiklerini anlattı. Türkiye'deki potansiyeli gördükten sonra yerel ekip ile çalışmanın daha verimli olacağına karar verdikten sonra çalışmaya başladıklarını söyledi. Daha önce Ağaoğlu Andromeda projesinde ürünlerinin kullanıldıklarını da dile getiren Arısoy " Bundan sonra proje odaklı gitmek istiyoruz. Türkiye'yi proje cenneti olarak görüyoruz. Okullar, hastaneler, konut projeleri yapmak istiyoruz" dedi.