Unicera’da Kaleseramik rüzgarı esecek

Kaleseramik, 24-28 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek UNICERA 27. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda yeni ürünlerini sergileyecek. Kale Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan’la fuarı konuştuk.

Çanakkale Seramik, Kalebodur ve Kale'nin yanı sıra İtalya'da satın aldığı Edilcoughi ve Edilgres markalarıyla, uluslararası seramik pazarının en önemli oyuncularından biri haline gelen Kaleseramik, 24-28 Şubat tarihleri arasında yapılacak UNICERA 27. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda yeni ürünleriyle boy gösterecek. Kaleseramik fuarda 750 metrekarelik görkemli bir standla yer alacak.

Seramikten vitrifiyeye, banyo dolaplarından armatür ve duş sistemlerine kadar geniş bir yelpazede üretim yapan Kaleseramik'in yeni ürünleri, fuarda 'İlhamımız İnsan' konseptiyle sergilenecek. Stantta oluşturulan rahat dolaşım alanları sayesinde, en yeni ürün ve serilerin alternatif kullanım alanlarından örneklere yer verilecek. Yaşam tarzları dikkate alınarak, 'Moda tutkunu', 'Aile', 'Yönetici', 'Çevreci', 'Tasarımcı' ve 'Sanatsever' kategorileriyle özel alanların oluşturulduğu stantta, tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunulacak.

UNICERA'da seramik ile birlikte en yeni banyo tasarımlarını tüketicilerle buluşturacaklarını söyleyen Kale Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan, fuarla ilgili sorularımızı yanıtladı.