Vadişehir'in merakla beklenen 2. Etabı satışa çıkıyor

Dev şehir parkının hemen yanında yükselen Vadişehir’in 2. etabı satışa çıktı. Lansman öncesi bir blok yerli bir yatırımcıya satıldı.

Başakşehir projelerinin en değerli noktasında 1 buçuk milyon metrekarelik şehir parkının yanında yerini alan Vadişehir Başakşehir projesinin ikinci etabında 250 konut bulunuyor.  Proje 2+1, 3+1, 4+1 daireler ve Osmanlı konakları adı verilen dairelerden oluşuyor. Yüzde 75’İ yeşil alan olan projedeki en küçük daire 126 metrekare büyüklüğünde. Tanıtımı yapılan 2. etabın teslimi 2017’nin sonlarına doğru yapılacak. Vadişehir’in ilk etabı tanıtıldığı günden bu yana yüzde 50’nin üstünde prim getirdi. 550 milyon liralık yatırımla hayata geçen ilk etaptan daire sahibi olanlar yatırımlarından yüksek gelir elde ettiler. Vadişehir 2. etap metrekaresi 3 bin 800 ile 4 bin 800 lira arasında bir fiyata satılacak. Beklentilerinin çok üstünde bir ilgi gördüklerini söyleyen Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, projenin hem bölgeye hem de İstanbul’a ciddi bir değer katacağını söyledi.
Vadişehir önemli devlet yatırımlarının kesiştiği noktada yer alıyor. 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve metro çalışmalarının tamamlanmasıyla daha da cazip hale geleceği düşünülüyor.    

Firma Bilgisi: Irmak Group
Proje Bilgisi: Vadişehir