Yaşayan İstanbul Maketi Emlak Fuarı’nı büyüleyecek

İTO’nun Yaşayan İstanbul Maketi en az İstanbul’un kendisi kadar hayran bırakacak. Maket, 4-8 Kasım tarihlerinde CNR Expo’daki Emlak Fuarı’nda olacak.

Galata Kulesi, Boğaz Köprüsü, Haliç, Sultan Ahmet Camii, Ayasofya Müzesi, nostaljik tren , tarihi yarımada… Kısacası İstanbul’a dair her şey. İstanbul’u İstanbul yapan her şeyi içinde barındıran ‘Yaşayan İstanbul Maketi’ görenleri adeta büyülüyor. En az İstanbul kadar kendisine hayran bırakan bu maket, İTO tarafından yapıldı ve daha önce MIPIM Fuarı’nda pek çok ziyaretçiyi etkisi altında bıraktı. Ses ve ışık gösterileriyle İstanbul’un tüm unsurlarını ve İstanbul’un 24 saatini yansıtan, ardından da bilgilendirici görsellerin yine ses ve ışıkla izlendiği bu makette İstanbul’a yapılacak yatırım fırsatları da görülebilir. MIPIM Fuarı’na damgasını vuran Yaşayan İstanbul Maketi, 4-8 Kasım tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleştirilecek Emlak Fuarı’nda yerini alacak.
Konut sektörünün en büyük isimlerinin yer aldığı fuarda dev projeler sergilenecek. Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın konut, iş yeri ve alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmaları bir araya getirecek fuarda 200’ün üzerinde proje yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Ito