Yeni Evin: Elysium Elit Koşuyolu

Yeni bir evin hayalini kuranlar, hayallerindeki yeni evi burada görebilirler. Emlakwebtv ‘Yeni evin’ programında bu hafta  Ofton İnşaat’ın Elysium Elit Koşuyolu örnek dairesini ziyaret etti. Elysium elit Koşuyolu projesi 2 bloktan oluşuyor ve tam 86 rezidans daire bulunuyor. Sosyal alanlarıyla da oldukça zengin olan Elysium Elit Koşuyolu projesinde 1+1’den 4,5 +1’ e kadar farklı büyüklüklerde daireler bulunuyor.  Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Elysium Elit Koşuyolu fiyatları 330 bin dolardan başlıyor.
Geniş ailelere hitap eden bu dairenin yanı sıra projenin b bloğunda bahçeli ve teraslı 2 adet dubleks daire de yer alıyor. Bunun dışında 1+1 ve 2+1 boyutundaki daireler home ofis olarak da kullanılabilecek. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan mutfakta büyük bir vitrin ve yemek masası alanı da düşünülmüş.
Yatak odası örnek dairedeki dekorasyonla teslim edilmiyor fakat, buradaki dekorasyon ilham verici. Ebeveyn banyosu estetik görünmesi açısından örnek dairedeki gibi dolap görüntüsüyle gizlenebilir. Buçuk olarak adlandırılan oda ise çamaşır odası veya ardiye olarak kullanılabilir. 4,5+1 örnek dairedeki odalardan biri bebek odası, diğer  çocuk odası, diğeri ise çalışma veya misafir odası olarak tasarlanmış. Dairedeki tavan yükseklikleri 2 metre 71 santimetre  oluşuyla  ve tavandan yere cam oluşuyla aydınlık ve ferah bir yaşam alanı sunuyor.  Banyosu ise yine oldukça geniş bir kullanım alanına sahip.

Akıllı ev sistemiyle donatılmış
Komple akıllı ev sistemleriyle döşenmiş olan evin ısısı, aydınlatması, güvenliği ve daha çok pek çok özelliği akıllı ev sistemleri sayesinde dijital olarak kontrol edilebiliyor. Evin girişleri ise parmak izi tanıma sistemleri ile sağlanıyor.İstanbul’un en merkezi bölgelerinden olan Koşuyolu’nda yer alan elysium Elit Koşuyolu projesinin 4,5+1 tipindeki bu dairesinde yüzde 1 kdv avantajı bulunuyor ve 1 milyon 116 bin dolardan satılıyor.  Sosyal imkanlar bakımından oldukça zengin olan projede her ihtiyaca cevap veren alışveriş merkezinin yanısıra fitness, sauna, buhar odası, kapalı açık havuz, tenis kortu, basketbol sahası ve yürüyüş parkurları da mevcut.