Yurtbay Seramik reklamı yayında

Bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Yurtbay Seramik, 5 yıl aradan sonra ilk reklam filmini yayınladı.

Seramik sektöründe uluslararası kalite standartlarının her zaman üstüne çıkan, ileri teknolojiyi daima kullanan ve doğaya zarar vermeden çalışmalarını yürüten Yurtbay Seramik, en özel mekanlara imzasını atıyor. Tam 5 yıl aradan sonra ilk kez bir reklam filmiyle karşımıza çıkan Yurtbay Seramik, doğadan ilham alıp sanata dönüştürüyor ve ‘doğadan sanata’ sloganını kullanıyor. Yurtbay Seramik reklam filminde en iddialı koleksiyonlardan biri olan SOHO’nun yarattığı estetik etki anlatılıyor. Reklam filminde jimnastikte kendi yaş grubunda Türkiye dereceleri olan Nicole Jasmin Balat’ın ritmik hareketleri yer alıyor.
Filmde doğanın en önemli unsuru olan su, sanatı temsil eden dansçıyı takip ederek, Yurtbay Seramik’in doğa sanat ilişkisini anlatırken,  mekan ve inşan ilişkisine de değiniyor. Yurtbay Seramik bu yıl 28. Kez düzenlenen Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak fuarında da 3. salonda ziyaretçilerini bekliyor. Unicera Yurtbay Seramik Standı’nda bu yıldoğadan ilham alan ahşap, taş, mermer ve  tekstil dokulu ürünler tanıtılırken alışveriş sokağı da ziyaretçilerin ilgisini çekecek. Nalbur, ev tekstii mağazası, pastane çiçekçi gibi canlı mekanlar üzerinde ürünler gösterilecek. 

Firma Bilgisi: Yurtbay Seramik