Ataşehir Ofis Projeleri

Uluslararası Finans Merkezi'nin yer alacağı İstanbul'da son yılların en önemli semtlerinden olan Ataşehir'de ofis projeler gün geçtikçe artıyor. İşte Ataşehir ofis projeleri...

Ataşehir Ofis Projeleri

Uluslararası Finans Merkezi'nin yer alacağı İstanbul'da son yılların en önemli semtlerinden olan Ataşehir'de ofis projeler gün geçtikçe artıyor. İşte Ataşehir ofis projeleri...

Finans Merkezi'nin taşınması ile çoğalacak olan ofis ihtiyacını karşılamak için yapılan ofis projelerini derledik. Finans Merkezi'nin tamamlanması ve faaliyete girmesine ile artacak olan fiyatların farkında olan yatırımcıların tercihi olan Ataşehir ofis projeleri devam ediyor. Yatırımcılar ve firmalar önümüzdeki yıllarda artacak fiyatları düşünerek şimdiden projeden ofis satın alıyorlar. 

Ataşehir Ofis Projeleri

Ağaoğlu My New Work
Ataşehir Ofis Projeleri
Ağaoğlu İnşaat'ın İstanbul Ataşehir'de hayata geçirdiği 200 adet ofisten oluşan Ağaoğlu My New Work projesi 10 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Ağaoğlu My New Work ofis alanları ise 106 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiyor. Mart 2017'de teslim edilmesi planlanan Ağaoğlu My New Work projesinde ofislerin dışında bir eğlence merkezi de bulunuyor. 21 katlı tek blok halinde yükselen Ağaoğlu My New Work projesi, Fenerbahçe Ülker Sports Arena ve Ağaoğlu My Prestige projesinde komşu konumda bulunuyor. 

Ağaoğlu My New Work Projesi detayları

Ataşehir Head Ofis 
Ataşehir Ofis Projeleri
Setra Group tarafından hayata geçirilen Ataşehir Head Ofis projesi 30 adet ofisten meydana geliyor. 5 bin 512 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Ataşehir Head Ofis satılık ofis alanları 287 metrekare ile 387 metrekare arasında değişiyor. Haziran 2017'de teslim edilmesi planlanan Head Ofis Ataşehir, 10 ve 20 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Ataşehir HGead Ofis projesinde ofisler 11. kattan itibaren deniz ve adalar manzarasına hakim. Head Ofis projesinde 20 katlı binanın tamamının satışı devam ederken, 10 katlı binanın satışları tamamlanmış durumda. 

Ataşehir Head Ofis Projesi detayları

Nidakule Ataşehir
Ataşehir Ofis Projeleri
Tahincioğlu Gayrimenkul'ün İstanbul Ataşehir'de hayata geçirdiği Nidakule Ataşehir projesi 13 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 190 adet daireden meydana gelen Nidakule Ataşehir projesi satılık ofis alanları 135 metrekare ile 735 metrekare arasında değişiyor. Nidakule Ataşehir teslimlerinin Haziran 2016'da yapılması planlanıyor. Metrekare kirasının 25 dolardan başlaması planlanan projede satılık metrekare fiyatı 5 bin 900 TL'den başlıyor. 

Nidakule Ataşehir Projesi detayları

Varyap Meridian
Ataşehir Ofis Projeleri
Varyap imzası taşıyan Varyap Meridian projesi, 5 adet rezidans kule, 3 yatay ofis bloğu ve 14 adet villadan oluşuyor. Farklı mimarisi ile Ataşehir'de dikkat çeken projelerden biri olan Nidakule Ataşehir projesinin mimari projesi RMJM Mimarlık tarafından çizildi. Varyap Meridian satılık alanları 49 metrekare ile 246 metrekare arasında değişiyor. Projede ofis ve konutlar hemen teslim durumunda. 

Varyap Meridian Projesi detayları

Palladium Tower
Ataşehir Ofis Projeleri
Tahinci Gayrimenkul projesi olan Palladium Tower projesi 200 adet ofisten meydana geliyor. Projede ofis büyüklükleri 180 metrekare ile 1350 metrekare arasında değişiyor. Palladium AVM'nin yanında yükselen projenin tamamı ofisten meydana geliyor. Projede ofisler natamam olarak teslim ediliyor. 

Palladium Tower Projesi detayları

Sarphan Finans Park
Ataşehir Ofis Projeleri
Sarp Group tarafından İstanbul Ataşehir'de hayata geçirilen proje İstanbul Finans Merkezi Bölgesi'nde yer alıyor. 340 adet rezidans ve ofisin yer aldığı Sarphan Finans Park projesinde büyüklükler 40 ila 161 metrekare arasında değişiyor. Ofislerin hemen teslim durumunda olduğu Sarphan Finans Park Ataşehir projesi 46 kattan meydana geliyor. Projede ofis bloğu 13 kattan oluşurken, otel bloğu 20 kattan meydana geliyor. 

Sarphan Finans Park Projesi detayları

Brandium Ataşehir
Ataşehir Ofis Projeleri
Erko Şirketler Grubu ve Emay İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Brandium Ataşehir projesinde toplam 1150 adet rezidans ve ofis bulunuyor. 4 bloktan meydana gelen projenin AVM kısmında 250 adet mağaza bulunuyor. Brandium Ataşehir satılık ofis ve rezidans büyüklükleri 38 metrekare ile 258 metrekare arasında değişiyor. Hemen teslim durumunda olan Brandium Ataşehir projesinde satışlar tamamlanmış durumda. 

Brandium Ataşehir Projesi detayları